???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» версія для друку
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

 

 

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» розроблений Держатомрегулюванням з метою оптимізації та удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру на здійснення діяльності у сфері використання ядерної енергії, а також зменшення видів діяльності, які підлягають ліцензуванню.        

        Законопроектом більш детальніше визначається порядок видачі експлуатуючій організації окремого дозволу на виконання певних видів робіт чи операцій на окремих етапах життєвого циклу ядерної установки або сховища для захоронення радіоактивних відходів, дозволу на перевезення радіоактивних матеріалів, ліцензій на провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії.

 

     Проектом закону зокрема передбачається:

перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання документів дозвільного характеру;

вимогу щодо визначення законом розміру плати за надання документів дозвільного характеру;

граничний строк надання документів дозвільного характеру;

перелік підстав для відмови у наданні документів дозвільного характеру.

     Також в проекті закону запропоновано звільнення від ліцензування деяких видів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 16 лютого 2015 року за адресою:

01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; контактна особа Румежак Н.О. – заступник начальника Управління правового забезпечення, тел. 254-32-87, електронна пошта: rumezhak@hq.snrc.gov.ua, або на електронну пошту Держатомрегулювання: proekt@ hq.snrc.gov.ua.

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання ,у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів"