???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Двосторонні консультації між Держатомрегулювання та Норвезьким агентством з радіаційного захисту (NRPA) щодо реалізації спільних проектів співробітництва в сфері ядерної та радіаційної безпеки (27-28 січня 2015 року, м. Київ) версія для друку
Двосторонні консультації між Держатомрегулювання та Норвезьким агентством з радіаційного захисту (NRPA) щодо реалізації спільних проектів співробітництва в сфері ядерної та радіаційної безпеки (27-28 січня 2015 року, м. Київ)

 

27-28 січня 2015 року, у м. Київ відбулась координаційна нарада фахівців регулюючих органів України та Королівства Норвегія з обговорення стану реалізації проектів двостороннього співробітництва з розробки регулюючих вимог щодо безпеки поводження з радіоактивними відходами, радіаційного захисту в медицині та посилення контролю за урановидобувними та уранопереробними об’єктами. З 2015 року започатковано також новий проект (підписано контракт), який направлений на проведення комплексного огляду регулюючої діяльності на відповідність бази Держатомрегулювання європейським стандартам.

Учасники наради підкреслили прогрес в співробітництві за останні три місяці та дійшли взаєморозуміння щодо поставлених цілей та наступних кроків реалізації спільних проектів.

В завершення зустрічі було схвалено план заходів на період реалізації проектів (координаційні наради, семінари та тренінги, технічні візити).

У координаційній нараді взяли участь представники організацій, що залучені до реалізації проектів: Держатомрегулювання, Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки, Науково-дослідницький інститут радіаційного захисту Академії технологічних наук України.