???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Дорадчі органи» Колегія» Постанови та рішення» Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 19 від 18 грудня 2014 року версія для друку
Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 19 від 18 грудня 2014 року

 

ДЕРЖАВНА  ІНСПЕКЦІЯ  ЯДЕРНОГО  РЕГУЛЮВАННЯ  УКРАЇНИ

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

 

18 грудня 2014 року                                  м. Київ                                     № 19

 

 

Про відзначення Рязанцева Віктора Федоровича

Почесною грамотою

Державної інспекції ядерного регулювання України

 

 

Рязанцев Віктор Федорович в Державній інспекції ядерного регулювання України обіймає посаду начальника Управління радіаційної безпеки – державного інспектора з листопада 2011 року.

Рязанцев В.Ф. працює в Держатомрегулювання 17 років, з вересня 2006 року – на керівних посадах. Має високий фаховий рівень, відповідну компетенцію в питаннях регулювання радіаційного захисту персоналу об’єктів використання ядерної енергії, радіаційного захисту населення та навколишнього природного середовища. Виявляє наполегливість та твердість у відстоюванні власних поглядів, професійної точки зору. До виконання своїх функціональних обов’язків ставиться сумлінно, ретельно, з високою відповідальністю.

Володіє організаторськими здібностями. Координує та бере участь у розробці нормативно-правових актів, здійсненні інспекційної діяльності та ліцензування діяльності з використання та виробництва джерел іонізуючого випромінювання, переробки уранових руд. Належним чином організовує роботу підлеглих на ефективне виконання покладених на Управління завдань.

Рязанцев В.Ф. постійно надає консультативно-методичну допомогу регіональним Державним інспекціям з ядерної та радіаційної безпеки у підвищенні кваліфікації державних інспекторів. В межах компетенції, забезпечує виконання заходів з приведення небезпечних об’єктів Виробничого об’єднання «Придніпровський хімічний завод» в екологічно безпечний стан та забезпечення захисту населення від шкідливого впливу іонізуючого випромінювання. Приймає активну участь в міжнародній діяльності: призначений представником Держатомрегулювання в роботі Мережі МАГАТЕ з управління природокористуванням та відновлення навколишнього природного середовища та Міжнародного робочого форуму з регуляторного нагляду за майданчиками, що використовувалися в минулому, а також, членом Координаційної групи по колишнім урановим об’єктам.

Рязанцев В.Ф. підтримує добрий психологічний клімат в колективі. У стосунках з колегами по роботі та заявниками ввічливий, витриманий, доброзичливий. Користується авторитетом у своєму колективі та серед працівників центрального апарату Держатомрегулювання.

За період роботи до Рязанцева В.Ф. керівництвом Держатомрегулювання неодноразово застосовувались заходи заохочення у вигляді подяк та премій. За високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків Рязанцев В.Ф. у 2009 відзначений Грамотою Держатомрегулювання.

Розглянувши та обговоривши питання про відзначення Рязанцева Віктора Федоровича Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України, Колегія Держатомрегулювання

 

ВИРІШИЛА:

 

за вагомий особистий внесок у регулювання ядерної та радіаційної безпеки у сфері використання ядерної енергії, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди святкування 22 грудня 2014 року професійного
свята – Дня Енергетика відзначити Рязанцева Віктора Федоровича Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України.

 

Голова Колегії 

                                          С. БОЖКО

 

 

 

 

 

Секретар Колегії

І. СЕМИНОГ