???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:






















Головна » Дорадчі органи» Колегія» Постанови та рішення» Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 18 від 18 грудня 2014 року версія для друку
Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 18 від 18 грудня 2014 року

 

ДЕРЖАВНА  ІНСПЕКЦІЯ  ЯДЕРНОГО  РЕГУЛЮВАННЯ  УКРАЇНИ

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

 

18 грудня 2014 року                                  м. Київ                                     № 18

 

 

Про відзначення Макаровської Ольги Анатоліївни

Почесною грамотою

Державної інспекції ядерного регулювання України

 

 

Макаровська Ольга Анатоліївна розпочала трудову діяльність в органах державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки з січня 1993 року. З 2001 року працює в Держатомрегулюванні на посадах: заступника начальника Управління регулювання безпеки радіаційних технологій, у червні 2005 року Указом Президента України від 01.06.2005 № 895/2005 призначена на посаду заступника Голови Держатомрегулювання.

Робота Макаровської О.А. на займаних посадах засвідчила відповідність рівня її фахової та професійної підготовки, спроможність забезпечити виконання дорученої роботи, здатність працювати в умовах підвищених навантажень та приймати виважені рішення в кризових ситуаціях, відмінні ділові якості, комунікабельність, високий професіоналізм.

Ольга Анатоліївна є одним з ключових фахівців з питань регулювання радіаційної безпеки в державі. За її безпосередньою участю створювалися національні системи регулювання діяльності з джерелами іонізуючого випромінювання. Макаровська О.А. безпосередньо брала участь у формуванні політики України щодо радіаційного захисту населення та навколишнього природного середовища. Вона є ініціатором, розробником та учасником заходів багатьох державних програм з забезпечення безпеки.

Макаровська О.А. має високу кваліфікацію та необхідні організаторські здібності. Об`єктивно оцінює ситуацію та принципово відстоює свою точку зору. Володіє високим рівнем відповідальності, професійної підготовки, вміло застосовує свої знання та досвід. Дисциплінована, у критичних ситуаціях завжди поводиться коректно й водночас із розумінням.

У 2004 році нагороджена відомчою відзнакою Міністерства палива та енергетики України «За спорудження 4 блока Рівненської АЕС» та нагрудним знаком до неї. За вагомий особистий внесок у забезпечення ядерної та радіаційної безпеки України, здійснення заходів щодо захисту прав і свобод громадян, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю нагороджена у 2005 році Почесною грамотою Верховної ради України, у 2009 році Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Головного управління державної служби України. У 2010 році за вагомий особистий внесок до розвитку радіаційної безпеки та плідну співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка нагороджена Грамотою вищезгаданого закладу. Керівництвом Держатомрегулювання до Макаровської О.А. неодноразово застосовувалися заходи заохочення у вигляді подяк та премій.

Розглянувши та обговоривши питання про відзначення Макаровської Ольги Анатоліївни Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України та державною нагородою України – орденом княгині Ольги III ступеня, Колегія Держатомрегулювання

 

ВИРІШИЛА:

 

1. За вагомий особистий внесок у регулювання ядерної та радіаційної безпеки України, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди святкування 22 грудня 2014 року професійного свята – Дня Енергетика відзначити Макаровську Ольгу Анатоліївну Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України.

2. Доручити Відділу роботи з персоналом (Корнієвська О.В.) здійснити відповідні заходи щодо нагородження Макаровської О.А. державною нагородою України – орденом княгині Ольги III ступеня до Дня Конституції згідно з Указом Президента України від 19.02.2003 № 138/2003 «Про Порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України».

 

Голова Колегії 

                                          С. БОЖКО

 

 

 

 

Секретар Колегії

І. СЕМИНОГ