???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Дорадчі органи» Колегія» Постанови та рішення» Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 17 від 18 грудня 2014 року версія для друку
Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 17 від 18 грудня 2014 року

 

ДЕРЖАВНА  ІНСПЕКЦІЯ  ЯДЕРНОГО  РЕГУЛЮВАННЯ  УКРАЇНИ

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

 

18 грудня 2014 року                                  м. Київ                                     № 17

 

 

Про відзначення Дибача Олексія Михайловича

Почесною грамотою

Державної інспекції ядерного регулювання України

 

 

Дибач Олексій Михайлович працює ученим секретарем в державному підприємстві «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» (далі – ДНТЦ ЯРБ).

Дибач О.М. розпочав трудову діяльність у 2004 році інженером у відділі аналізу безпеки на ВП «Рівненська АЕС». Брав участь у розробці окремих частин імовірнісної моделі енергоблоків №1 та №4 РАЕС.

З жовтня 2005 року Дибач О.М. працював у Держатомрегулюванні у відділі аналізу безпеки на різних посадах, з 2009 року обіймав посаду начальника відділу аналізу безпеки ядерних установок – державного інспектора.

У ДНТЦ ЯРБ Дибач О.М. працює з березня 2010 року на посадах радника директора, заступника директора відокремленого підрозділу «Бюро аналітичних досліджень безпеки АЕС», ученого секретаря.

За час роботи зарекомендував себе грамотним фахівцем, який якісно й оперативно виконує покладені на нього функції та обов'язки, організовує ефективну взаємодію підрозділу з іншими підрозділами ДНТЦ ЯРБ та з іншими організаціями.

Дибач О.М. є відповідальним виконавцем за тематикою робіт щодо експертизи матеріалів ядерної підкритичної установки «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів» Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут». Брав участь у проведенні експертизи матеріалів звітів з аналізу безпеки енергоблоків АЕС. Більшість зазначених експертиз виконувались вперше та потребували високого рівня кваліфікації, використання перевірочних розрахунків, нових підходів та методологій оцінки.

Після аварії на АЕС Фукусіма Дибач О.М. виконував оцінку ситуації на аварійній АЕС, готував відповідні інформаційні довідки. Брав участь у розробці підходів щодо проведення стрес-тестів АЕС України та експертизі їх результатів. Організовував роботу щодо підготовки окремих розділів Національного звіту з проведення стрес-тестів та розробки Національного плану дій за результатами стрес-тестів.

Дибач О.М. приймає активну участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, що стосуються ядерної та радіаційної безпеки об'єктів атомної енергетики, розроблення та впровадження методик аналізу безпеки АЕС.

Дибач О.М. систематично підвищує ефективність та якість своєї роботи, а також рівень кваліфікації шляхом вивчення практичних аспектів діяльності у сфері аналізу безпеки АЕС, проведення наукових досліджень з метою вдосконалення методів й впровадження сучасних науково-технічних розробок, спрямованих на підвищення рівня безпеки АЕС. Має публікації у наукових журналах і збірниках, працює над кандидатською роботою.

За вагомий особистий внесок у забезпечення державної політики регулювання ядерної та радіаційної безпеки, сумлінну працю та високий професіоналізм Дибач О.М. відзначений Держатомрегулюванням у 2006 та 2007 роках – Подяками, у 2008 році – Грамотою.

Розглянувши та обговоривши питання про відзначення Дибача Олексія Михайловича Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України, Колегія Держатомрегулювання

 

ВИРІШИЛА:

 

за вагомий особистий внесок у науково-технічну діяльність з регулювання ядерної та радіаційної безпеки у сфері використання ядерної енергії, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди святкування
22 грудня 2014 року професійного свята – Дня Енергетика відзначити Дибача Олексія Михайловича Почесною грамотою Державної інспекції ядерного регулювання України.

 

Голова Колегії 

                                         С. БОЖКО

 

 

 

Секретар Колегії

І. СЕМИНОГ