???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Дорадчі органи» Колегія» Постанови та рішення» Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 16 від 18 грудня 2014 року версія для друку
Рішення Колегії Держатомрегулювання України № 16 від 18 грудня 2014 року

 

ДЕРЖАВНА  ІНСПЕКЦІЯ  ЯДЕРНОГО  РЕГУЛЮВАННЯ  УКРАЇНИ

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

 

18 грудня 2014 року                                  м. Київ                                     № 16

 

 

Про відзначення Зеленого Олега Вадимовича

нагрудним знаком «За сумлінну працю»

Державної інспекції ядерного регулювання України

 

 

 

Зелений Олег Вадимович працює в державному підприємстві «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» (далі – ДНТЦ ЯРБ) з липня 1999 року на посадах: начальника лабораторії, начальника відділу аналізу експлуатаційної безпеки АЕС, з грудня 2013 року – на посаді помічника директора з аналізу безпеки ядерних установок.

Зелений О.В. розпочав трудову діяльність у 1994 році на Хмельницькій АЕС, де пройшов шлях від оператора реакторного відділення до провідного інженера з експлуатації.

Зелений О.В. був керівником найбільш важливих робіт щодо аналізу звітів з аналізу безпеки та підготовки зведених висновків щодо стану безпеки енергоблоків Українських АЕС; документів з обґрунтування безпеки введення в експлуатацію енергоблоків №2 Хмельницької АЕС та №4 Рівненської АЕС, матеріалів та підготовки висновків щодо можливості подовження терміну експлуатації енергоблоків №1 і 2 РАЕС, №1 ЮУАЕС у понадпроектний термін; матеріалів щодо можливості подовження експлуатації дослідницького ядерного реактора ВВР-М Інституту ядерних досліджень НАН України, матеріалів з обґрунтування заходів з модернізації та підвищення безпеки енергоблоків АЕС України тощо.

Зелений О.В. брав участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, що стосуються ядерної та радіаційної безпеки об'єктів атомної енергетики, розроблення та впровадження методик оцінки експлуатаційної безпеки АЕС. Був керівником робочої групи з перегляду нормативно-правового акту «Загальні положення забезпечення безпеки атомних станцій» з урахуванням уроків аварії на АЕС «Фукусіма» та стрес-тестів. Був керівником багатьох міжнародних проектів.

На посаді помічника директора з аналізу безпеки ядерних установок Зелений О.В. був одним з ініціаторів розробки критеріїв важливості зауважень державної експертизи ЯРБ, що були запроваджені з метою підвищення ефективності проведення аналізу та підготовки об’єктивних, вичерпних і неупереджених експертних оцінок.

Зелений О.В. якісно й оперативно виконує покладені на нього функції та обов’язки, зарекомендував себе грамотним фахівцем, вміло організовує та координує роботу працівників.

Враховуючи набутий професійний досвід, Зелений О.В. є одним з провідних експертів ДНТЦ ЯРБ з аналізу безпеки АЕС та оцінки обґрунтування безпеки в ядерній енергетиці.

За період роботи в ДНТЦ ЯРБ до Зеленого О.В. за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення у сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні, неодноразово застосовувалися різні заходи заохочення. Зелений О.В. відзначений ДП НАЕК «Енергоатом» у 2004 році – відзнакою «За спорудження 2 блока Хмельницької АЕС», у 2012 році – нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики», Держатомрегулюванням у 2010 році – Почесною грамотою та нагрудним знаком до неї.

Розглянувши та обговоривши питання про відзначення Зеленого Олега Вадимовича нагрудним знаком «За сумлінну працю» Державної інспекції ядерного регулювання України, Колегія Держатомрегулювання

 

ВИРІШИЛА:

 

за вагомий особистий внесок у науково-технічну діяльність з регулювання ядерної та радіаційної безпеки у сфері використання ядерної енергії, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди святкування 22 грудня 2014 року професійного свята – Дня Енергетика відзначити Зеленого Олега Вадимовича нагрудним знаком «За сумлінну працю» Державної інспекції ядерного регулювання України.

 

 

Голова Колегії 

                                           С. БОЖКО

 

 

 

Секретар Колегії

І. СЕМИНОГ