???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
дата з:
по:


Головна » Дорадчі органи» Колегія» Постанови та рішення» Протокольне рішення Колегії Держатомрегулювання України № 15 від 18 грудня 2014 року версія для друку
Протокольне рішення Колегії Держатомрегулювання України № 15 від 18 грудня 2014 року

 

ДЕРЖАВНА  ІНСПЕКЦІЯ  ЯДЕРНОГО  РЕГУЛЮВАННЯ  УКРАЇНИ

 

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

 

18 грудня 2014 року                                  м. Київ                                     № 15

 

Про підсумки взаємодії з

громадськістю у 2014 році

 

Взаємодія з громадськістю є одним з пріоритетних напрямів діяльності Держатомрегулювання, метою якої є створення сприятливих умов та забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері забезпечення ядерної і радіаційної безпеки, а також налагодження ефективної взаємодії з інститутами громадянського суспільства.

Протягом 2014 року Державною інспекцією ядерного регулювання України проводився активний діалог з громадськістю відповідно до Плану консультацій з громадськістю Держатомрегулювання на 2014 рік, розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 №736-р та з урахуванням зовнішніх викликів суспільству щодо стану ядерної та радіаційної безпеки.

Актуальна інформація про стан ядерної та радіаційної безпеки у 2014 році оперативно оприлюднювалася (укр., англ. та рос. мовами) на офіційному веб-сайті Держатомрегулювання (www.snrc.gov.ua), сторінці Держатомрегулювання у соціальній мережі Facebook та на допоміжному веб-сайті uatom.org.

З метою реалізації права громадянського суспільства у підготовці та прийнятті рішень з питань ядерної та радіаційної безпеки на веб-сайті Держатомрегулювання було представлено на розгляд громадськості та зацікавлених сторін 17 питань у форматі електронних консультацій, за участі громадськості було розглянуто 12 питань у форматі відкритого засідання Колегії Держатомрегулювання.

Держатомрегулюванням здійснювалася системна робота із Громадською радою - було проведено 4 засідання Громадської ради, на яких було розглянуті актуальні питання ядерної та радіаційної безпеки. Громадська рада при Держатомрегулювання звернулася з відкритим листом до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Прем‘єр-міністра України та Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, піднявши питання енергетичної безпеки України.

Загалом, у рамках публічного громадського обговорення, Державною інспекцією ядерного регулювання України протягом 2014 року проведено 48 публічних заходів.

Протягом звітного періоду Державною інспекцією ядерного регулювання України було отримано 79 звернень громадян України, а саме: екологія та природні ресурси – 14, діяльність органу виконавчої влади – 50, охорона здоров‘я – 5, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян – 5, праця і заробітна плата – 2, інше – 3. Усі звернення були розглянуті відповідно до чинного законодавства та у встановлені терміни.

За звітний період до Держатомрегулювання надійшов 61 запит на публічну інформацію. Запити на інформацію переважно надходили електронною поштою (53 запити) або на поштову адресу Держатомрегулювання (8 запитів). Усі запити були розглянуті відповідно до чинного законодавства та у встановлені терміни.

Заслухавши доповідь начальника Відділу забезпечення роботи керівника, взаємодії з громадськістю та інформаційної політики Козулька Т.В., з метою поліпшення інформаційної складової діяльності, Колегія Держатомрегулювання ВИРІШИЛА: 

 

1. Визнати, що у 2014 році діяльність у сфері комунікації з громадськістю є задовільною. Разом з тим, стан справ у зазначеній сфері залишає широке поле для подальшого удосконалення роботи з громадськістю.

 

2. Визначити, що головним користувачем офіційного веб-сайту Держатомрегулювання є загальна громадськість. Начальнику Відділу забезпечення роботи керівника, взаємодії з громадськістю та інформаційної політики Козульку Т.В. у місячний термін підготувати зміни до Порядку інформаційного наповнення, технічної підтримки і супроводу веб-сайту Держатомрегулювання з метою розміщення інформації на веб-сайті Держатомрегулювання з питань роботи АЕС, доступної для широкого кола відвідувачів сайту.

 

3. Директору Департаменту з питань безпеки ядерних установок Столярчуку Б.В., директору ДНТЦ ЯРБ Шевченку І.А., начальнику Відділу забезпечення роботи керівника, взаємодії з громадськістю та інформаційної політики Козульку Т.В. забезпечити невідкладне оприлюднення інформації про порушення в роботі АЕС України на офіційному веб-сайті Держатомрегулювання українською та англійською мовами.

 

4. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України «Про інформацію» та Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку інформаційного наповнення, технічної підтримки і супроводу веб-сайту керівникам структурних підрозділів забезпечувати оприлюднення на офіційному веб-сайті Держатомрегулювання:

-        проектів наказів Держатомрегулювання, які мають нормативно-правовий характер, та звітів про результати їх громадського обговорення;

-        наказів Держатомрегулювання.

 

 

 

Голова Колегії                                                                                         С. БОЖКО

 

 

 

Секретар Колегії                                                                                           І. СЕМИНОГ