???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Щодо участі в навчальному курсі «Методологія проведення оцінки культури захищеності» версія для друку
Щодо участі в навчальному курсі «Методологія проведення оцінки культури захищеності»

          З  24 по 27 листопада 2014 року у м. Софія, Республіка Болгарія, відбувся навчальний курс «Методологія проведення оцінки культури захищеності».

Курс організовано Центром міжнародної торгівлі та безпеки при Університеті Джорджії, США. В навчальному курсі взяли участь представники регулюючих органів, органів державного управління та операторів у сфері використання ядерної енергії України та Республіки Болгарія. Від України взяли участь 22 представники: з Міненерговугілля,  Держатомрегулювання, Державного агентства України з управління зоною відчуження, ДП НАЕК «Енергоатом».

Основною метою навчального курсу було познайомити слухачів з методологією проведення оцінки культури захищеності.

Учасники курсу ознайомились з підходами МАГАТЕ до формування та розвиту  культури захищеності, з методологією проведення оцінки культури захищеності, а також з практичним досвідом Болгарії, отриманим під час  реалізації пілотного проекту МАГАТЕ щодо проведення оцінки культури захищеності на Козлодуйській АЕС.

На початку навчання та по його закінченню було проведено опитування слухачів на предмет існування реальних загроз ядерним установкам та ядерним матеріалам. По закінченню навчання було порівняно та обговорено результати опитування.