???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Інформаційна система МАГАТЕ CONNECT версія для друку
Інформаційна система МАГАТЕ CONNECT

        Нещодавно МАГАТЕ запустило у повномасштабне функціонування інформаційну систему CONNECT (Connecting the Network of Networks for Enhanced Communication and Training) та запрошує приєднуватись до складу користувачів цієї системи представників країн-учасниць, які працюють у галузях, пов’язаних із мирним використанням ядерної енергії.

        Інформаційна система CONNECT створена МАГАТЕ за підтримки Європейської Комісії, як «інформаційна платформа», що функціонує на базі інтернету для ефективної взаємодії, спілкування, співробітництва та обміну інформацією між країнами-членами, для представлення даних та відомостей щодо діяльності МАГАТЕ, кращої світової практики, навчальних матеріалів тощо.       

Безымянный         Система CONNECT об’єднує ряд існуючих тематичних інформаційних мереж, які сформовані в ході діяльності секцій та підрозділів МАГАТЕ з реалізації досліджень та розробок за різними напрямами. 

    Система CONNECT на сьогодні об’єднує, зокрема, інформаційні мережі за напрямами:

-          URF - підземні дослідницькі установки  для досліджень щодо захоронення РАВ у глибоких геологічних формаціях;

-          DISP (DISPONET) – приповерхневе захоронення низько-активних РАВ;

-          IDN – зняття з експлуатації;

-          ENV (ENVIRONET) – реабілітація майданчиків, забруднених внаслідок попередньої практичної діяльності;

 

-          LAB (LABONET) – засоби з характеризації РАВ;

-          SFM – поводження з відпрацьованих ядерним паливом;

-          MSN – система управління діяльністю;

-          NKM (Knowledge Management) – управління знаннями.

 

Меню загальних функцій системи CONNECT включає:

-   навчання за різними напрямами;

- бібліотеку документів, презентацій, відео матеріалів, програмних засобів, стандартів МАГАТЕ, глосаріїв та інших ресурсів;

- дискусійний форум, що дозволяє ставити питання та вести дискусію у пошуках відповіді із фахівцями інших країн, організовувати спільну розробку та опрацювання проектів документів;

- оголошення, включаючи календар та місце проведення подій, зустрічей, семінарів;

- потужну систему пошуку інформації з усіх розміщених ресурсів.

 

Отримати доступ та почати застосовувати систему CONNECT у своїй діяльності можуть усі заінтересовані фахівці та організації країн-членів, пройшовши процедуру реєстрації, отримавши код доступу та ставши членом конкретної інформаційної мережі, відповідно до кола своїх  професійних інтересів. При цьому ставши членом окремої інформаційної мережі користувач отримує повний доступ до інформації та відомостей, представлених, також, і в рамках інших мереж.

Для забезпечення доступності та спрощення користування системою CONNECT у складі навчальних модулів є спеціальні навчальні модулі саме щодо застосування інструментів CONNECT.

 

Щоб зареєструватися у CONNECT.

1. Ви маєте отримати свій NUCLEUS обліковий запис, для чого підіть на сторінку http://nucleus.iaea.org/Home/index.html та натисніть “Register” у верхньому правому кутку сторінки. За інструкцією NUCLEUS отримайте обліковий запис (ім’я користувача та пароль).

2. Коли Ваш обліковий запис (ім’я користувача та пароль) активовано, підіть на сторінку http://nucleus.iaea.org/sites/connect/Pages/default.aspx та запишіть його у верхньому правому кутку сторінки.

3. На домашній сторінці CONNECT натисніть “Learn More / Join (followed by the network acronym)” під значком мережі, яка Вас цікавить. Заповніть запропоновану форму.

4. Після того, як Ваші дані будуть розглянуті, Ви отримаєте підтвердження від координатора обраної мережі щодо включення Вас у члени конкретної інформаційної мережі (або Ви будете включені до мережі автоматично). При цьому Вас буде включено до списку членів інформаційної мережі.