???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Про результати двосторонніх консультацій між Держатомрегулювання та Норвезьким агентством з радіаційного захисту (NRPA) версія для друку
Про результати двосторонніх консультацій між Держатомрегулювання та Норвезьким агентством з радіаційного захисту (NRPA)

16-17 жовтня 2014 року у м. Осло відбулись консультації між фахівцями регулюючих органів України та Королівства Норвегія з метою обговорення перспектив започаткування співробітництва та напрямів, що становлять спільний інтерес, для реалізації двосторонніх проектів.

Основним результатом зустрічі стало узгодження проекту тексту Угоди між Держатомрегулювання та Норвезьким агентством з радіаційного захисту щодо співробітництва в сфері ядерної та радіаційної безпеки. Сторони домовились підготувати Угоду до підписання під час візиту 18 листопада 2014 року в Україну Прем’єр-міністра Королівства Норвегія Е.Солберг.

За результатами зустрічі Держатомрегулювання та NRPA погодили три проекти для співробітництва на період 2015-2016рр.

-                          Розробка регулюючих вимог щодо безпеки поводження з РАВ перед захороненням та під час остаточного захоронення.

-                          Підтримка Держатомрегулювання в розробці нормативних документів з питань радіаційного захисту в медицині з метою приведення у від повіднось національного законодавства до стандартів МАГАТЕ та вимог Директиви ЕС 2013/59/EURATOM

-                          Підтримка Держатомрегулювання в розробці нормативних документів з посилення інституційного контролю за урановидобувними та переробними об’єктами.

 Підписання контрактів за проектами очікується в листопаді 2014 року.