???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Держатомрегулювання бере участь у симпозуімі з нерозповсюдження ядерної зброї версія для друку
Держатомрегулювання бере участь у симпозуімі з нерозповсюдження ядерної зброї

Представники Державної інспекції ядерного регулювання (Держатомрегулювання) беруть у часть у симпозіумі із міжнародних гарантій нерозповсюдження ядерної зброї, організований  МАГАТЕ за сприяння Європейської науково-дослідної асоціації з гарантій (ESARDA) та Міжнародного інституту  ядерних матеріалів (INMM). Захід проходить у Відні (Австрія) 22-24 жовтня.

Метою 12-ого за ліком симпозіуму є сприяння конструктивному діалогу та обміну інформацією між Секретаріатом МАГАТЕ, державами-членами МАГАТЕ, представниками атомної галузі та технічними експертами з проблем ядерного нерозповсюдження.

Симпозіум урочисто відкрили Генеральний директор МАГАТЕ Юкія Амано та його заступник з питань гарантій Теро Варйоранта. Доповіді та дискусії учасників присвячені концепціям та підходам у галузі гарантій ядерного нерозповсюдження, стратегічному плануванню, співпраці з державами-членами (зокрема, зміцненню ержавних систем обліку та контролю ядерних матеріалів), синергії ядерної безпеки, захищеності та гарантій, виявлення незаявлених ядерних матеріалів та діяльності, технічні засоби та обладнання для гарантій, науково-дослідні лабораторії та інші аналітичні послуги, підготовка персоналу.