???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Про міжнародний навчальний курс “Попереджувальні та захисні заходи проти загроз внутрішнього порушника” версія для друку
Про міжнародний навчальний курс “Попереджувальні та захисні заходи проти загроз внутрішнього порушника”

З 07 по 11 квітня 2014 року у місті Токаї (Японія) відбувся міжнародний навчальний курс “Попереджувальні та захисні заходи проти загроз внутрішнього порушника”. Курс організовано Міжнародним агентством з атомної енергії (далі - МАГАТЕ) спільно з японським агентством з атомної енергії (далі - ЯАГАТЕ). Лекційні та практичні заняття проводилися в аудиторіях ЯАГАТЕ та на полігоні з ядерної захищеності ЯАГАТЕ представниками національних лабораторій у Сандії та Лос Аламосі (США), регулюючих органів з атомної енергетики ЯАГАТЕ, Фінляндії та Пакистану. Також презентації були надані представником Королівського коледжу (Великобританія). В учбовому курсі прийняли участь 38 представників від 20 країн. Від України в навчальному курсі прийняв участь представник Держатомрегулювання України.

Основною метою навчального курсу було ознайомлення учасників з ключовими документами МАГАТЕ щодо превентивних та захисних заходів проти загрози внутрішнього порушника, підвищення рівня знань учасників курсу щодо категоризації внутрішніх порушників, їх методів досягнення цілей, сучасних інженерно-технічних засобів охорони (обмеження доступу, виявлення, сповіщення), які застосовуються у системах фізичного захисту ЯМ під час їх виробництва, зберігання, переміщення та використання, а також отримання практичних навичок проведення інспектування готовності та ефективності системи фізичного захисту ЯМ та степені її протидії загрозам внутрішнього порушника.