???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» 5-8 листопада 2013 року в м. Відень відбулася консультативна зустріч версія для друку
5-8 листопада 2013 року в м. Відень відбулася консультативна зустріч

5 - 8 листопада 2013 року  в м. Відень, Австрійська Республіка, відбулась Консультативна зустріч щодо розробки Порядку взаємодії та підготовки Стандартних типових процедур проведення практичних навчань у разі виявлення радіоактивних матеріалів у незаконному обігу та першочергових заходів реагування на такі події, у якій взяли участь представники Офісу ядерної захищеності МАГАТЕ, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Держатомрегулювання України та Державної екологічної інспекції України.

Під час зустрічі учасниками був розроблений Порядок взаємодії органів виконавчої влади у разі виявлення радіоактивних матеріалів у незаконному обігу в пунктах пропуску через державний кордон України та план проведення відповідного тренінгу.

Також, під час заходу були обговорені питання проведення у 2014 році практичних курсів та тренінгів для працівників вищезазначених центральних органів виконавчої влади, розроблення спільно з МАГАТЕ проекту Інтегрованого національного плану підтримки ядерної захищеності на 2014-2016 роки та ряд інших питань взаємного співробітництва.