???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Друга Європейська регуляторна Конференція з ядерної безпеки версія для друку
Друга Європейська регуляторна Конференція з ядерної безпеки

11-12 червня 2013 року у м. Брюссель (Королівство Бельгія) проходила друга регуляторна Конференція «Ядерна безпека в Європі», організована Європейською Групою органів ядерного регулювання (ENSREG) за підтримки Європейської Комісії.

Конференція була присвячена обговоренню питань щодо реалізації заходів з підвищення рівня безпеки на АЕС в країнах-членах ЄС та країнах-партнерах після  аварії на АЕС Фукусіма-Дайічі в Японії, покращення системи аварійної готовності та реагування на надзвичайні аварійні ситуації спричинені, в тому числі, природними стихійними лихами, результати проведених стрес-тестів та подальші кроки з виконання національних планів дій, тощо.

Україну під час заходу представляла Голова Держатомрегулювання України Олена Миколайчук.

Миколайчук О.А. в рамках тематичної сесії: «Завдання на майбутнє»  представила досвід України з розробки та імплементації національного плану дій України за результатами проведених стрес-тестів українських АЕС. 

Під час участі в Конференції Голова Держатомрегулювання України також провела робочі зустрічі з керівниками регулюючих органів Російської Федерації, Литви, Білорусії, керівником Департаменту МАГАТЕ з ядерної безпеки та захищеності Д. Флорі.

На запрошення Європейської Комісії Миколайчук О.А. взяла участь в робочій зустрічі з обговорення питань участі України, в якості країни-партнера, в реалізації проектів технічно допомоги ЄК для Республіки Білорусь.