???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Щорічний Форум EUROSAFE версія для друку
Щорічний Форум EUROSAFE

 

Щорічний Форум EUROSAFE

 

5-6 листопада 2012 року в м. Брюссель (Королівство Бельгія) проходив черговий Форум EUROSAFE, присвячений обговоренню питань підвищення надійності використання ядерної енергії в світі. Участь у Форумі взяли представники регулюючих органів та організацій технічної підтримки провідних країн-членів ЄС, а також України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, США, Йорданії, Південної Кореї, Індії та Китаю.

Українська делегація на чолі із Головою Держатомрегулювання України О. Миколайчук взяла участь у пленарному засіданні та тематичних семінарах: «Безпека ядерних установок», «Радіаційний захист, навколишнє середовище та аварійна готовність», «Поводження з РАВ, зняття з експлуатації та демонтаж»,  «Захищеність ядерних установок та матеріалів».

В ході тематичних семінарів українські фахівці представили ряд презентацій з питань оцінки радіологічного впливу майданчиків з декількома функціонуючими або новими установками для довготривалого зберігання або захоронення РАВ, результатів та досвіду практичного застосування мобільної радіологічної лабораторії RanidSONNI, а також кроків реалізації фундаментальних принципів із забезпечення фізичного захисту.

В рамках Форуму українська делегація провела ряд зустрічей з питань реалізації проектів співробітництва з Європейською Комісією та Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародним агентством з атомної енергії тощо.