???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Розпочала роботу 56-а сесія Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії версія для друку
Розпочала роботу 56-а сесія Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії

gc-banner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочала роботу 56-а сесія Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії

 

17 вересня 2012 року у м. Відень (Республіка Австрія) розпочала роботу 56-а сесія Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (далі - МАГАТЕ). Участь в роботі сесії беруть делегації зі 155 країн-членів Агентства.

 

В ході засідань учасниками буде обговорено широке коло питань пов’язане з розвитком та використанням ядерних технологій в мирних цілях, зокрема подальше розширення та посилення Програм Агентства в сфері ядерної та радіаційної безпеки, безпеки поводження з радіоактивними відходами, ядерної захищеності, наукових розробок, застосування ядерних технологій, технічного співробітництва, підвищення ефективності системи гарантій.

Порядок денний Генеральної конференції включає також обговорення основних питань діяльності Агентства, серед яких прийняття нових країн-членів, схвалення регулярного бюджету на 2013 рік, обрання членів до Ради Керуючих МАГАТЕ, обговорення основних результатів діяльності за 2012 рік та ін.

Делегацію України, до складу якої входять представники Адміністрації Президента України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державного Агентства України з управління зоною відчуження, НАЕК «Енергоатом», очолює Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Олена Миколайчук.

За результатами першого пленарного дня делегація України провела низку неформальних зустрічей з представниками делегації Російської Федерації, Литви, Словаччини. Голова Держатомрегулювання України О. Миколайчук взяла участь у роботі Форуму INSAG (Міжнародна група з питань безпеки).