???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Участь представників Держатомрегулювання України в обговоренні проекту Огляду енергетичної політики України версія для друку
Участь представників Держатомрегулювання України в обговоренні проекту Огляду енергетичної політики України

Участь представників Держатомрегулювання України в обговоренні проекту Огляду енергетичної політики України

31 серпня 2012 року фахівці Державної інспекції ядерного регулювання України взяли участь у II Сесії Семінару, присвяченому обговоренню проекту Огляду енергетичної політики України (Огляд), підготовленого фахівцями Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).

Семінар було організовано Міністерством енергетики та вугільної промисловості України спільно з Міжнародним енергетичним агентством (МЕА) під керівництвом заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України – керівника апарату В. Макухи та директора Глобального енергетичного діалогу п. У.Бентербуша.

Учасники Семінару обговорили розділи Огляду, експерти МЕА мали можливість поспілкуватись з представниками причетних міністерств, відомств, провідних підприємств і компаній, які були запрошені, стосовно коментарів, що доопрацьовувались під час останніх двох зустрічей (17 серпня та 23 серпня ц.р.) та були надіслані до МЕА.

У своєму виступі представники Держатомрегулювання України представили коментарі до глави Огляду «Атомна енергетика» та наголосили, що врахування цих пропозицій в остаточній редакції Огляду дозволить більш об’єктивно висвітлити останні тенденції в забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки України.

В цілому робота фахівців Держатомрегулювання України була високо оцінена експертами МЕА, усі запропоновані коментарі та уточнення будуть враховані під час підготовки остаточної редакції Огляду енергетичної політики України, випуск якого заплановано на кінець року.