???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Про візит делегації Національної комісії з ядерної енергетики Федеративної Республіки Бразилія (CNEN) на чолі з Президентом Анжело Фердінандо Паділля до Держатомрегулювання України версія для друку
Про візит делегації Національної комісії з ядерної енергетики Федеративної Республіки Бразилія (CNEN) на чолі з Президентом Анжело Фердінандо Паділля до Держатомрегулювання України

Про візит делегації Національної комісії з ядерної енергетики Федеративної Республіки Бразилія (CNEN) на чолі з Президентом Анжело Фердінандо Паділля до Держатомрегулювання України

 

02 серпня 2012 року відбувся візит делегації Національної комісії з ядерної енергетики Федеративної Республіки Бразилія (CNEN) на чолі з Президентом Анжело Фердінандо Паділля до Держатомрегулювання України.

В ході зустрічі заступник Голови Держатомрегулювання України О.Макаровська презентувала загальну структуру та завдання Держатомрегулювання України, місце регулятора в системі центральних органів виконавчої влади.

За результатами презентації бразильські колеги поставили низку питань щодо кількісного та якісного складу Держатомрегулювання України, місця, структури та функцій її організацій технічної підтримки.

Крім цього представників CNEN цікавили питання виведення з експлуатації та продовження строку експлуатації блоків АЕС. У відповідь на запитання Перший заступник Голови – Головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України М.Гашев та заступник Директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок Б.Столярчук поінформували бразильську сторону щодо процедури прийняття відповідний рішень стосовно блоків, а також навели приклади продовження строків експлуатації блоків №1 та 2 Рівненської АЕС.

В подальшому експерти CNEN презентували поточний стан виконання Бразильської ядерної програми, її основні завдання та можливі перспективні напрями співробітництва з Україною, а також структуру та місце CNEN в системі центральних органів виконавчої влади Бразилії.

На завершення презентації сторони окреслили потенційні напрями двостороннього співробітництва в сфері регулювання ядерної та радіаційної безпеки.