???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Засідання Координаційного комітету за Проектом Європейської Комісії версія для друку
Засідання Координаційного комітету за Проектом Європейської Комісії

Засідання Координаційного комітету за Проектом Європейської Комісії

 

Відповідно до графіку реалізації проекту «Інституційне та технічне співробітництво з Державним комітетом ядерного регулювання України для розвитку його спроможностей на основі переданих європейських принципів та практик безпеки U3.01/07» (UK/RA/07) в приміщенні компанії Рискаудит GRS/IRSN International в м. Київ 19 липня ц.р. відбулось засідання Координаційного комітету.

 

Метою засідання стало обговорення поточних питань реалізації робіт за проектом, здійснення оцінки стану їх виконання та узгодження графіків робіт за проектом на 2 половину 2012 року.

 

В засіданні комітету взяли участь представники Європейської Комісії, Держатомрегулювання України та експерти компанії Рискаудит.

 

Особливої уваги під час обговорення було надано питанню реалізації Завдання 6.1 проекту, яке передбачає надання консультативної допомоги та посилення спроможностей Держатомрегулювання України в прийнятті регулюючих рішень важливих для безпеки, зокрема в частині здійснення оцінки робіт з підготовки будівництва енергоблоків Х3/Х4 та підготовки до ліцензування будівництва та введення в експлуатацію заводу з виробництва ядерного палива в Україні.

 

За результатами засідання Координаційного комітету учасники відзначили успішну реалізацію робіт за проектом та відмітили ефективність досягнутих результатів.