???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Моніторинг проекту Європейської Комісії версія для друку
Моніторинг проекту Європейської Комісії

Моніторинг проекту Європейської Комісії

 

18 липня в приміщенні Держатомрегулювання України відбулась робоча зустріч з консультантами Європейської Комісії з метою проведення моніторингу стану реалізації проекту «Інституційне та технічне співробітництво з Державним комітетом ядерного регулювання України для розвитку його спроможностей на основі переданих європейських принципів та практик безпеки U3.01/07» (UK/RA/07).

 

Цей проект реалізовується в рамках Програми дій – 2007, Інструменту INSC та спрямований на надання підтримки регулюючому органу України в розробці законодавчої бази регулювання ядерної та радіаційної безпеки в тому числі її адаптації до законодавства ЄС, посилення спроможностей Держатомрегулювання України в прийнятті регулюючих рішень важливих для безпеки, передачу досвіду та практичних знань західноєвропейських регулюючих органів, посилення інформаційної діяльності Держатомрегулювання та напрацювання нових методів взаємодії з громадськістю, населенням та мас-медіа.

 

В ході моніторингу консультанти ЄК провели співбесіди з керівниками задач за Проектом UK/RA/07 від Держатомрегулювання України, в ході яких основними питаннями були успіх та прогрес в реалізації запланованих робіт відповідно до Технічного завдання проекту, дотримання графіків виконання робіт, оцінка ефективності виконаних робіт, перспективи впровадження в регулюючу діяльність результатів проекту, тощо.

 

Експерти відзначили, що реалізація проекту триває успішно. Протягом першого півріччя відбулись робочі зустрічі за усіма завданнями проекту в ході яких українські та західноєвропейські експерти обговорили проекти розроблених законодавчих та нормативних документів, надали зауваження та рекомендації до них. В ході робочих зустрічей українські фахівці мали нагоду відвідати ряд ядерних установок Франції, Німеччини, Фінляндії, ознайомились з практичним досвідом здійснення регулюючої діяльності в країнах ЄС.

 

За результатами проведеного моніторингу експерти підготують відповідний звіт для Європейської Комісії та в робочому порядку поінформують Держатомрегулювання України про основні висновки та рекомендації.