???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Робоча зустріч з представником Органу ядерного регулювання Швеції (SSM) версія для друку
Робоча зустріч з представником Органу ядерного регулювання Швеції (SSM)

Робоча зустріч з представником Органу ядерного регулювання Швеції (SSM)

 

13 липня 2012 року в приміщенні Держатомрегулювання України відбулась робоча зустріч з паном Златаном Делалічем – координатором проектів Департаменту міжнародного співробітництва Органу ядерного регулювання Швеції  (SSM).

 

В ході зустрічі обговорювались питання щодо стану реалізації проекту з розробки та підтримки функціонування бази даних інспекторів МАГАТЕ, оцінки виконання спільного проекту з технічної підтримки та наповнення інформаційного веб – ресурсу з питань ядерного нерозповсюдження Uatom.org, розробленого Державним підприємством «Інфоатом» за фінансової підтримки SSM, а також питання подальшого розвитку веб – ресурсу і можливі шляхи його використання в рамках реалізації Проекту «Амністія радіаційних джерел в Україні».

 

Довідково: Проект «Амністія радіаційних джерел в Україні» реалізовується в Україні Департаментом енергетики США спільно з Міністерством надзвичайних ситуацій України. Одним з важливих етапів зазначеного проекту є проведення масштабної інформаційної кампанії серед населення та поширення загально доступної та неупередженої інформації про радіацію, радіаційні джерела, потенційні ризики їх використання та зберігання.

 

За результатами зустрічі сторони узгодили подальші шляхи взаємодії та запланували ряд спільних заходів за кожним з обговорених проектів.