???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Робоча поїздка Голови Держатомрегулювання України О. Миколайчук до Російської Федерації. версія для друку
Робоча поїздка Голови Держатомрегулювання України О. Миколайчук до Російської Федерації.

Робоча поїздка Голови Держатомрегулювання України О. Миколайчук до Російської Федерації.

 

13-14 червня 2012 року Голова Держатомрегулювання О. Миколайчук у супроводі Директора Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки України Г. Громова відвідала Російську Федерацію.

 

Під час візиту О. Миколайчук зустрілась з В.Асмоловим, першим заступником генерального директора ВАТ «Концерн Росенергоатом». В ході зустрічі обговорювались питання щодо підходів із здійснення оцінки безпеки продовження експлуатації реакторів першого покоління ВВЕР-1000.

 

Програмою візиту передбачалось також відвідання Нововоронежської АЕС (НВАЕС) та проведення зустрічі з керівництвом та фахівцями станції. Основною темою зустрічей було обговорення особливостей управління модернізацією та продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС, включаючи стан реалізації «пост-фукусімських» заходів. Фахівці НВАЕС презентували також інформацію щодо проекту будівництва НВАЕС-2, особливості проекту, хід реалізації, стан будівельних та монтажних робіт, тощо.

 

В ході технічної екскурсії майданчиком НВАЕС О. Миколайчук відвідала діючі енергоблоки 3,4 та 5 та майданчик, де завершується будівництво двох нових енергоблоків НВАЕС-2.