???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Триває реалізація Проекту Європейської Комісії INSC U3.01/07 (UK/RA/07) "Інституційне та технічне співробітництво з Держатомрегулюванням України для розвитку його спроможностей на основі переданих європейських принципів та практик з безпеки (посилення та взаємодія з ядерним регулятором)". версія для друку
Триває реалізація Проекту Європейської Комісії INSC U3.01/07 (UK/RA/07) "Інституційне та технічне співробітництво з Держатомрегулюванням України для розвитку його спроможностей на основі переданих європейських принципів та практик з безпеки (посилення та взаємодія з ядерним регулятором)".

Триває реалізація Проекту Європейської Комісії INSC U3.01/07 (UK/RA/07) «Інституційне та технічне співробітництво з Держатомрегулюванням України для розвитку його спроможностей на основі переданих європейських принципів та практик з безпеки (посилення та взаємодія з ядерним регулятором)».

 

В період з 28 травня по 01 червня 2012 року в м. Париж (Французька Республіка) відбулись робочі зустрічі за участі фахівців Держатомрегулювання України та Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки з обговорення стану виконання робіт за завданням 5.2 проекту «Оновлення взаємодії Держатомрегулювання України із ЗМІ та вироблення нових форм взаємодії з журналістами» та завданням 2 «Допомога Держатомрегулюванню України у прийнятті регулюючих рішень у період будівництва та експлуатації дослідницьких реакторів, критичних та підкритичних збірок».

З європейської сторони в зустрічах брали участь експерти регулюючих органів Франції, Німеччини, Італії, Фінляндії.

За результатами зустрічей учасники узгодили подальші напрями та обсяги робіт для виконання за завданнями проекту.