???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Робоча зустріч з фахівцями Шведського органу регулювання ядерної та радіаційної безпеки (SSM). версія для друку
Робоча зустріч з фахівцями Шведського органу регулювання ядерної та радіаційної безпеки (SSM).

Робоча зустріч з фахівцями Шведського органу регулювання ядерної та радіаційної безпеки (SSM).

 

07 червня 2012 року в м. Стокгольм (Королівство Швеція) відбулась двостороння робоча зустріч між фахівцями Держатомрегулювання України та Шведським органом регулювання ядерної та радіаційної безпеки Швеції (SSM) з метою обговорення поточного стану реалізації спільних проектів та планування перспективних напрямів двостороннього співробітництва.

 

В ході зустрічі Шведська сторона презентувала інформацію по усіх проектах, що реалізовуються в 2012 році для України спільно з Держатомрегулюванням України, Міненерговугіллям України, Державною службою з експортного контролю, Міністерством охорони здоров’я та Національною академією медичних наук України.

 

Спільні проекти співробітництва охоплюють пріоритетні для України питання та напрями включаючи управління старінням та продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС, розвиток та підтримка бази даних з обліку та контролю ядерного матеріалу, навчання та підвищення кваліфікації українських фахівців з питань нерозповсюдження, розвиток системи експортного контролю, аварійна готовність, контроль якості використання радіаційних джерел в медичній діяльності тощо.

 

За результатами зустрічі сторони ще раз підтвердили актуальність та важливість існуючого співробітництва та окреслили подальші перспективні шляхи його розвитку.

 

Наступну зустріч сторони домовились провести у вересні 2012 року в Україні із залученням представників міністерств та відомств України, що беруть участь у реалізації спільних українсько-шведських проектів в сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.