???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Робоча зустріч з Консультантом Уряду Фінляндії версія для друку
Робоча зустріч з Консультантом Уряду Фінляндії

Робоча зустріч з Консультантом Уряду Фінляндії.

 

17 травня 2012 року в приміщенні Держатомрегулювання України відбулась робоча зустріч з уповноваженим Консультантом Уряду Фінляндії пані Памелою Вайт. В зустрічі від української сторони взяли фахівці Держатомрегулювання України на чолі із Заступником Голови О. Макаровською та представники ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» (ДНТЦ ЯРБ).

Метою зустрічі було обговорення результатів реалізації міжнародних проектів за підтримки Уряду Фінляндії, зокрема обговорення планів щодо подальшого застосування мобільної радіологічної лабораторії SONNI та комплекту VASIKKA, які були передані Держатомрегулювання України в рамках спільного проекту. 

Користуючись нагодою українська сторона ще раз подякувала Уряду Фінляндії за надане обладнання та поінформувала про основні результати роботи радіологічної лабораторії, плани та обсяги її використання під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу EURO-2012, поділилась планами на майбутнє.

 

 

Пані Памела Вайт мала нагоду наочно побачити та випробувати в дії прилади радіаційного моніторингу лабораторії SONNI та комплекту Vasikka.

По завершенні зустрічі сторони підтвердили успішну реалізацію спільних українсько-фінських проектів в сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки та висловили сподівання на продовження плідного та результативного двостороннього співробітництва в майбутньому.