???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Новини» Міжнародне співробітництво» Участь делегації України в 4-й Оглядовій нараді Об'єднаної Конвенції версія для друку
Участь делегації України в 4-й Оглядовій нараді Об'єднаної Конвенції

Участь делегації України в 4-й Оглядовій нараді Об’єднаної Конвенції

 

14 травня 2012 року в штаб-квартирі Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) у місті Відень, Республіка Австрія, розпочала роботу Четверта нарада з розгляду виконання зобов’язань за Об’єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та про безпеку поводження з радіоактивними відходами (даліОб’єднана конвенція). Віце-президентом Четвертої наради з розгляду виконання зобов’язань країн-членів Об’єднаної конвенції обрано Голову Держатомрегулювання України Миколайчук О.А.

В роботі Четвертої наради бере участь делегація України на чолі з Головою Держатомрегулювання України Оленою Миколайчук. До складу делегації входять представники Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ України), Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства закордонних справ України, Чорнобильської АЕС, НАЕК «Енергоатом».

Згідно порядку денного Четвертої наради 15 травня 2012 року відбудеться презентація Національної доповіді України про виконання зобов’язань Україною відповідно до Об'єднаної конвенції, яку було підготовлено Держатомрегулюванням України спільно з Міненерговугілля України, ДАЗВ України та НАЕК “Енергоатом”.