???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук
Головна » Нормативно-правові акти» Регуляторні акти Держатомрегулювання» Повідомлення» Наказ Держатомрегулювання України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об'єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об'єкта" версія для друку
Наказ Держатомрегулювання України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об'єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об'єкта"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення наказу Держатомрегулювання  України

«Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єктапризначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта»

 

 

Цей наказ розроблено з метою вдосконалення процедури  видачі дозволів на використання земель і водойм, розташованих в санітарно-захисній зоні ядерної установки, об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта.

Метою цього наказу є:

встановлення особливих умов дозволу на використання земель і водойм, розташованих  в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта, що стосуються забезпечення ядерної, радіаційної безпеки та фізичного захисту та підстав для прийняття рішення про відмову у видачі дозволу;

запобігання негативному впливу заявленого використання земель і водойм, розташованих  в санітарно-захисній зоні ядерної установки,  об’єкта,  призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта на безпеку та захищеність ядерної установки, об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта, як в умовах нормальної експлуатації так і в умовах аварійної ситуації.

 

Впровадження цього регуляторного акту вдосконалить ефективність державного регулювання у сфері використання ядерної енергії шляхом:

грунтовного прийняття рішення про видачу або відмову у видачі дозволу на використання земель і водойм, розташованих в санітарно - захисній зоні ядерної установки, об’єктапризначеного для поводження з радіоактивними відходами, уранового об’єкта.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 14 травня 2012 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-34-51, або на електронну пошту Держатомрегулювання України: proekt@hq.snrc.gov.ua.

 Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі “Нормативні акти”, підрозділі “Регуляторні акти Держатомрегулювання”,  Проекти регуляторних актів.

 Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: mail@dkrp.gov.ua