???mainPage???


ПОШУК

Розширений пошук


«Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
дата з:
по:


Головна » Новини» Офіційні повідомлення» Держатомрегулювання став Фіналістом Національного конкурсу якості версія для друку
Держатомрегулювання став Фіналістом Національного конкурсу якості

Державний комітет ядерного регулювання України став фіналістом 14-го Українського національного конкурсу якості.  Цей конкурс проходив під девізом: «Сходження до вершин Європейської досконалості на засадах моделі досконалості EFQM». Участі в конкурсі передувала серйозна та наполеглива робота керівництва та усього колективу українського регулюючого органу. Ця робота охопила доволі тривалий проміжок часу: від перших кроків з впровадження системи управління якості (СУЯ) у 1999 році до отримання у 2008 році відповідного сертифікату. Цей документ підтвердив, що регуляторні послуги в сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, які надає Держатомрегулювання, відповідають вимогам європейських стандартів якості.

В рамках 14-го Українського національного конкурсі якості група спеціалістів провела експертну оцінку ефективності системи управління якістю, запровадженої в Держатомрегулюванні. Представники Української асоціації якості  зустрілися з вищим керівництвом регулюючого органу та співробітниками його структурних підрозділів. Експерти позитивно оцінили результати тих зусиль, які були докладені усім колективом регулюючого органу для того, щоб послуги організації  відповідали європейським нормам, а споживачі цих послуг були якомога більше задоволені.   

 

 

За результатами Національного конкурсу якості Державний комітет ядерного регулювання України був нагороджений Дипломом фіналіста конкурсу. Нагороду було вручено першому заступнику Голови Держатомрегулювання А.Ускову 30 вересня під час Міжнародного Форуму «Інновації та технології вищої якості».